0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Pénzügyi előadó állás Pécsett mérlegképes könyvelői végzettséggel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Tüke Busz Zrt.

Oktatás, fordítás, tolmácsolás

Munkavégzés helye: Pécs

2018. 05. 11. 11:59

Pénzügyi előadó

Ellátandó főbb feladatok:

  • adóbevallások elkészítése
  • vevői számlák kiállítása
  • a szervezet pénzügyi helyzetével kapcsolatos nyilvántartások kezelése
  • időszaki pénzügyi statisztikák és jelentések készítése (a társaság vezetősége és külső szervezetek felé)

Pályázati feltételek:

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • adójogszabályok naprakész ismerete
  • Szakterületen végzett minimum 2 éves tapasztalat

Bérezés, juttatások:

  • megállapodás szerinti bérezés

Pályázat részeként benyújtandó anyagok:

  • fényképes szakmai önéletrajz,
  • végzettsége(ket)t igazoló dokumentumok másolatai

Pályázat benyújtásának módja:

  • postai úton a Tüke Busz Zrt. címére történő megküldésével (7634 Pécs, Nyugati Ipari út 8.) vagy
  • elektronikus úton a humanpolitika@tukebusz.hu e-mail címre.