Pénzügyi előadó állás Pécsett mérlegképes könyvelői végzettséggel

Tüke Busz Zrt.

Oktatás, fordítás, tolmácsolás

Munkavégzés helye: Pécs

2018. 05. 11. 11:59

Pénzügyi előadó

Ellátandó főbb feladatok:

  • adóbevallások elkészítése
  • vevői számlák kiállítása
  • a szervezet pénzügyi helyzetével kapcsolatos nyilvántartások kezelése
  • időszaki pénzügyi statisztikák és jelentések készítése (a társaság vezetősége és külső szervezetek felé)

Pályázati feltételek:

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • adójogszabályok naprakész ismerete
  • Szakterületen végzett minimum 2 éves tapasztalat

Bérezés, juttatások:

  • megállapodás szerinti bérezés

Pályázat részeként benyújtandó anyagok:

  • fényképes szakmai önéletrajz,
  • végzettsége(ket)t igazoló dokumentumok másolatai

Pályázat benyújtásának módja:

  • postai úton a Tüke Busz Zrt. címére történő megküldésével (7634 Pécs, Nyugati Ipari út 8.) vagy
  • elektronikus úton a humanpolitika@tukebusz.hu e-mail címre.