Pellérden irodai állás felsőfokú aktív horvát nyelvtudással

Pellérdi székhelyű, több éve sikeresen működő Webáruház új kollégát keres irodai munkára felsőfokú horvát nyelvtudással.

Fényképes, MAGYAR nyelvű önéletrajzokat várunk.

Feladatok

  • Ügyfelekkel kommunikáció írásban és telefonon- horvát nyelven
  • Reklámkampányok, közösségi oldalak kezelése
  • Logisztikai ügyintézés
  • Vevői reklamációk kezelése, garanciális ügyintézés
  • Termékleírások fordítása, termékfeltöltés a webáruházba, árellenőrzés
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások

  • horvát FELSŐFOKÚ nyelvtudás szóban (telefonon) és írásban (aktív!)
  • Office (Word, Excel) teljeskörű ismerete, önálló használata
  • lelkiismeretesség, terhelhetőség, rugalmasság, kreativitás, magas szintű problémamegoldó képesség
  • betanulás után önálló munkavégzés

Előnyök

  • közgazdasági, pénzügyi végzettség
  • tapasztalat keresőoptimalizálás, SEO, Google Adwords kampányok terén
  • Photoshop program ismerete
  • Szlovén nyelvtudás

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés
  • munkábajárás költségtérítése
  • 8 órás munkavégzés 8-16 óráig, hétköznap (túlóra nincs)
  • Barátságos fiatalos környezet, jó hangulatú iroda
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Egyéb

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott