Diákmunka pécsi esküvői grafikával és papír dekorációval foglalkozó irodánkba

KTR Design Bt.
Pécs
2024. 04. 05.

Kis csapatunkba diák munkatársat keresünk.

Pécs belvárosában működő esküvői grafikával és papír dekorációval foglalkozó irodánkba keressük azt a személyt, aki hosszú távon segítségünkre lesz.

Jelenleg heti két napon, kedden és csütörtökön van szükségünk a segítségedre, júniustól 3-4 napban számítunk rád.

Jelentkezésedet önéletrajzzal és egy rövid bemutatkozással várjuk.

Feladatok

  • kisebb nyomdai utómunkák elvégzése,
  • meghívók és esküvői nyomtatott anyagok összeállítása,
  • elkészült esküvői meghívók és dekorációs elemek csomagolása

Elvárások

  • Tapasztalat nem szükséges.

  • Előny, ha érdekel a kreatív szakma, szépérzékkel és kézügyességgel rendelkezel.
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Diákmunka

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott