Autóvillamossági szerelő állás Pécsett kiemelt bérezéssel

"STE BA" Kft.
Pécs
Nettó 500 000 Ft / Óra
2024. 04. 26.

Honda és Nissan márkakereskedésünkbe keresünk tapasztalattal rendelkező autóvillamossági szerelőt.

Feladatok

  • Honda és Nissan gépjárművek elektromos hibáinak megállapítása
  • Gyári diagnosztikai rendszer használata
  • Garanciális és garanciáidőn túli javítások elvégzése

Elvárások

  • szakirányú végzettség
  • releváns tapasztalat japán vagy francia márkák tekintetében
  • B kategóriás vezetői engedély
  • pontos, precíz munkavégzés
  • felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
  • felelősségvállalás

  • Honda, Nissan vagy más japán márkánál szerzett tapasztalat
  • Renault vagy más francia márkánál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • kiemelkedő bérezés
  • munkaruha
  • gyári oktatások, képzések Honda és Nissan márkákon belül
  • havi bónusz lehetőség
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott