Pécsi mulató farmra munkatársakat keresek vendéglátásra

PecsRencs Kft.
Pécs
2024. 04. 24.

Magyarország legelső Mulató farmjára dekoratív 20-35 éves korig hölgyeket és fiatal srácokat keresünk vendéglátásra, bulik, rendezvények, jakuzzi, szaunaszeánszokra, éves hivatalos bejelentéssel.

A vendéglátás minden területére keresünk munkatársakat (Pl.: konyhai dolgozókat...stb.)

A munka július elején kezdődik, előtte már kezdési felkészülés.

Csak olyanok jelentkezzenek, akik vagy vendéglátósok, tapasztaltak, tudják kezelni a NAT rendszer gépet, kedves, mosolygós, gyors, megbízható.

Több infó a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon.

Feladatok

  • Ételek kiszolgálása, italkiszolgálás, koktélok készítése stb.
  • Rendezvényeken vendégek teljeskörű kiszolgálása.

Elvárások

Jelentkezéshez szükséges:

  • Fényképes önéletrajzot kérnék.
  • Kötelező referencia, motivációs levelet csatolni, bővebb leírás magáról, szakmai tudás stb.
  • Előző munkahely, ha van vagy volt.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés, folyamatos bónuszok, teljes ellátás étkezéssel.
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Telefonszám megtekintése

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Diákmunka

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott