0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Rendezvénytechnikus munka B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezőknek

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Vizuál Tipp Kft.

Informatika, telekommunikáció

Munkavégzés helye: Pécs és környéke

Fizetés: Bruttó 185000 / Óra

2018. 05. 10. 07:41

10 éves múlttal rendelkező vizuáltechnikai eszközök bérbeadásával foglalkozó cég keres munkatársat technikusi munkakörbe.

Feladatok

  • rendezvénytechnikai eszközök építése, bontása
  • betanulás után komplett rendezvények vizuáltechnikai levezénylése

Elvárások

  • alkalmanként hétvégi és éjszakai munkavégzés
  • műszaki beállítottság, végzettség
  • rugalmasság
  • utazási hajlandóság
  • fizikai terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány
  • nyitottság audiovizuális technika irányába
  • önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség, előrelépési lehetőség
  • fiatalos csapat
  • változatos feladatok.

Munkavégzés helye: Pécs és Magyarország teljes területe.

Ha felkeltette az állásajánlat érdeklődésed, kérlek küldj önéletrajzot az iroda@vizualtipp.hu -ra.