Pénzügy, számvitel, kontrolling

Pénzügyi munkatársat keresünk Pécsett a W-Protect Kft.-hez

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Pécs
2018. 05. 09. 11:17

Kereskedelmi és értékesítési tevékenységet folytató vállalatunk pécsi székhelyére keressük csapatunk új tagját pénzügyi munkatárs munkakörbe!

Ha pénzügyi területen helyezkednél el, és nyitott vagy az új ismeretek elsajátítására, jelentkezz hozzánk!

Fő feladataid:

  • beérkező számlák kezelése, feldolgozása
  • napi utalások teljesítése, kintlévőség nyomon követése
  • pénzügyi kapcsolattartás partnerekkel és a könyveléssel
  • a napi pénzügyi folyamatokkal járó teljes körű adminisztráció
  • szerződések kezelése

Elvárásaink:

  • szakirányú, felsőfokú végzettség
  • magas szintű excel ismeretek
  • stratégiai gondolkodás, összefüggések átlátása
  • nagyfokú önállóság és felelősségtudat
  • a felmerülő kihívások kezelésének képessége
  • lelkes, elhivatott hozzáállás

Amit kínálunk:

  • anyagi elismerés, megbecsülés
  • folyamatos szakmai és személyes fejlődési lehetőség (pl. képzések által)
  • fiatalos, összetartó csapat, kellemes munkahelyi légkör
  • aktív részvétel a vállalat működésében, fejlesztésében
  • önálló, proaktív munkavégzés lehetősége

Ha úgy érzed, téged keresünk, és szívesen csatlakoznál hozzánk, várjuk önéletrajzodat a következő e-mail címre: gazdasagi.munkatars.allas@gmail.com

Jelentkezési határidő: 2018.05.31.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése