Épületgépész végzettséggel rendelkező műszaki előkészítő kollégát keresünk pécsi irodánkba

Tarax Kft.

Mérnök, műszaki, villamossági

Munkavégzés helye: Pécs

2018. 03. 05. 08:34

Az aktuális csúcstechnológiának megfelelő ipari elszívóberendezések gyártásával és telepítésével foglalkozó és az iparágban a piacvezetők közé tartozó Nestro csoport magyarországi képviselete épületgépész végzettséggel rendelkező kollégát keres irodai munkavégzésre dinamikus csapatába, azonnali munkakezdéssel.

Főbb feladatok:
Légtechnikai és gépészeti rendszerek tervezése, árajánlatok készítése, üzleti partnerekkel, beszállítókkal történő kapcsolattartás.

Amit Öntől várunk:

  • Auto-CAD ismeret
  • Német középfokú nyelvtudás
  • Nagy teherbírás
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Határozott, dinamikus, igényes munkavégzésre képes személyiség

Előny:

  • „B” kategóriás vezetői engedély

Amit Cégünk kínál:

  • Az új technikák betanítása
  • További szakmai fejlődés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Teljesítményorientált vállalati kultúra
  • Barátságos légkör
  • Modern eszközök és munkakörnyezet

Jelentkezni a marketing@nestro.hu e-mail címen fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével lehetséges.