0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Épületgépész végzettséggel rendelkező műszaki előkészítő kollégát keresünk pécsi irodánkba

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Tarax Kft.

Mérnök, műszaki, villamossági

Munkavégzés helye: Pécs

2018. 03. 05. 08:34

Az aktuális csúcstechnológiának megfelelő ipari elszívóberendezések gyártásával és telepítésével foglalkozó és az iparágban a piacvezetők közé tartozó Nestro csoport magyarországi képviselete épületgépész végzettséggel rendelkező kollégát keres irodai munkavégzésre dinamikus csapatába, azonnali munkakezdéssel.

Főbb feladatok:
Légtechnikai és gépészeti rendszerek tervezése, árajánlatok készítése, üzleti partnerekkel, beszállítókkal történő kapcsolattartás.

Amit Öntől várunk:

  • Auto-CAD ismeret
  • Német középfokú nyelvtudás
  • Nagy teherbírás
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Határozott, dinamikus, igényes munkavégzésre képes személyiség

Előny:

  • „B” kategóriás vezetői engedély

Amit Cégünk kínál:

  • Az új technikák betanítása
  • További szakmai fejlődés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Teljesítményorientált vállalati kultúra
  • Barátságos légkör
  • Modern eszközök és munkakörnyezet

Jelentkezni a marketing@nestro.hu e-mail címen fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével lehetséges.