Betanított, fizikai munka

Gépellátó pozícióba munkalehetőség Pécsett teljes munkaidőbe

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Pécs
2018. 03. 01. 11:10

Gépellátó

Elvárások:

  • Előny a középfokú végzettség
  • Pontos és felelősségteljes munkavégzés
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Együttműködés és segítőkészség

Feladatok:

  • Gépek, gépcsoport hatékony és megbízható működtetése
  • Gépcsoportok paramétereinek beállítása
  • A termékminőség folyamatos vizuális ellenőrzése, eredmények rögzítése
  • Készáru pontos elszámolása és átadása
  • Részvétel a géptisztítási folyamatokban
  • Hatékony műszakátadás és folyamatos visszajelzés a gépek műszaki állapotáról

Előnyt jelent:

  • Termelésben szerzett tapasztalat
  • Targoncavezetői engedély

Munkaidő: teljes munkaidő, három műszakos munkarend

Jelentkezni a kuji.tibor@allas-pont.hu e-mail címen lehet egy fényképes önéletrajz csatolásával.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése
Anti-Spam:
Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.