0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Irodai asszisztens kollégát keresünk árajánlatok készítésére Pécs és környékén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Z.E.H. Kft.

Adminisztráció, irodai munka

Munkavégzés helye: Pécs

2018. 02. 28. 07:35

Irodai asszisztenst keresünk árajánlatok készítésére.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Irodai kereskedelmi tevékenység támogatása
  • Projektkalkulációk elkészítése
  • Árajánlatok és mellékletei előkészítése
  • Meglévő műszaki dokumentációk rendszerezése
  • Levelezés szolgáltatókkal, hatóságokkal
  • Lehetséges beszállító partnerekkel történő egyeztetések, ajánlatok beszerzése
  • Megrendelések elkészítése és nyomon követése

A munkakör betöltéséhez szükséges képességek:

  • Középfokú végzettség- Kiváló műszaki érzék, területen végzett tanulmányok (Épületgépészet, Környezettechnika, Mélyépítés)
  • Önállóság, agilitás, kezdeményezőkészség
  • Számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Internet)

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Kiváló műszaki érzék
  • Felsőfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Elérhetőség: karrier@tartalyhaz.hu