Adminisztráció, irodai munka

Irodai asszisztens kollégát keresünk árajánlatok készítésére Pécs és környékén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Pécs
2018. 02. 28. 07:35

Irodai asszisztenst keresünk árajánlatok készítésére.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Irodai kereskedelmi tevékenység támogatása
  • Projektkalkulációk elkészítése
  • Árajánlatok és mellékletei előkészítése
  • Meglévő műszaki dokumentációk rendszerezése
  • Levelezés szolgáltatókkal, hatóságokkal
  • Lehetséges beszállító partnerekkel történő egyeztetések, ajánlatok beszerzése
  • Megrendelések elkészítése és nyomon követése

A munkakör betöltéséhez szükséges képességek:

  • Középfokú végzettség- Kiváló műszaki érzék, területen végzett tanulmányok (Épületgépészet, Környezettechnika, Mélyépítés)
  • Önállóság, agilitás, kezdeményezőkészség
  • Számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Internet)

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Kiváló műszaki érzék
  • Felsőfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Elérhetőség: karrier@tartalyhaz.hu

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése
Anti-Spam:
Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.