0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Szerelő munkakörbe kollégát keresünk Pécsett B kategóriás jogosítvánnyal

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Tettye Forrásház Zrt.

Szakmunka

Munkavégzés helye: Pécs

2018. 02. 06. 10:57

A TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt. pályázatot hirdet szerelő munkakör betöltésére

Feladatok:

  • meghatározott ütemterv szerint a felhasználói helyek felkeresése
  • lejárt hitelességű vízmérők cseréje, új mérők felszerelése
  • szükség szerinti műszaki átalakítások elvégzése a mérési helyen
  • szakszerűsítési vizsgálatok végzése
  • vízmérő csere jegyzőkönyv pontos, szakszerű vezetése

Elvárások:

  • csőhálózat- és berendezés szerelő (víz-, gázvezeték-szerelő) képesítés
  • jó kommunikációs készség
  • precíz, pontos, önálló munkavégzés, gyakorlatias beállítottság
  • „B kategóriás gépjárművezetői engedély

Fényképes szakmai önéletrajzát 2018. február 28-ig várjuk a human@tettyeforrashaz.hu e-mail címen.