Üzletvezető-helyettes álláslehetőség Pécsett kereskedelmi végzettséggel

MEGAS PLUSZ Kft.

Kereskedelem, értékesítés

Munkavégzés helye: Pécs

2018. 01. 31. 08:17

Építőipari anyagok gyártásával és forgalmazásával (hőszigetelő rendszerek, festékek, vakolatok stb.) 18 éve foglalkozó, folyamatosan fejlődő cégcsoport
Üzletvezető-helyettest
keres pécsi székhelyű központjába.

Főbb feladatok:

  • Üzletben folytatott ügyfélszolgálati, értékesítési tevékenységek, adminisztrációs folyamatok végzése, koordinálása, számlázás
  • Értékesítési tevékenység ellátása, a vásárlók udvarias, pontos, segítőkész kiszolgálása
  • Ügyfélszolgálati igények és panaszok személyes kezelése
  • Árukiadás, áruátvétel folyamatában való részvétel
  • Színgyártás folyamatában való részvétel
  • Üzletvezető munkájának teljeskörű segítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kereskedelmi végzettség
  • Építőipari jártasság
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kitűnő kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Megbízható, önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Igényesség
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány
  • Informatikai alapismeretek
  • Ellenőrizhető ajánlás az előző munkahelyről

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Számlázó program használatának ismerete
  • Ha a jelölt tud és szeret is kommunikálni személyesen, telefonon

Amit kínálunk:

  • Betanítás, szakmai támogatás
  • Prémium termékekkel folytatandó munka
  • Versenyképes jövedelem
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Részvétel fiatalos, lendületes csapatunkban

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet

Munkavégzés helye: Pécs

Jelentkezési határidő az állásra: 2018. 02. 18.

Kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igénye megjelölésével a lehetosegbaranya@gmail.com e-mail címre!