Mérnök, műszaki, villamossági

Településmérnök kollégát keresünk Pécsett azonnali kezdéssel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Településmérnök kollégát keresünk azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • Településrendezési tervek rajzi munkarészeinek elkészítése
  • Beépítési tervek kidolgozása
  • Alátámasztó dokumentumok, telepítési tanulmánytervek összeállítása
  • Településképi arculati kézikönyvek elkészítése
  • Egyéb településrendezéssel, településfejlesztéssel kapcsolatos feladatok végrehajtása

​Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • ArchiCAD felhasználói szintű ismerete
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (OFFICE)
  • 0-3 év szakmai tapasztalat
  • Rugalmasság
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség.

​Előnyök:

  • Többéves szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkavégzés

​Amit nyújtunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos munkakör, feladatok
  • Foglalkoztatás teljes munkaidőben
  • Lendületes, fiatalos, barátságos légkör
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fizetés megegyezés szerint

Munkavégzés helye: Pécs

Munka típusa: teljes munkaidő

Önéletrajzát küldje el az 5tervkft.allas@gmail.com címre.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése
Anti-Spam:
Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.