Pécsett telephelyvezető munka versenyképes bérezéssel

Láng Kereskedelmi Kft.

Kereskedelem, értékesítés

Munkavégzés helye: Pécs

2018. 01. 08. 11:46

A Láng Kereskedelmi Kft.

Magyarország egyik legnagyobb és legdinamikusabban fejlődő alkatrész kereskedelmi cége pécsi telephelyére keres Telephely vezető kollégát.

Főbb feladatok:

  • a kirendeltségen dolgozó csapat irányítása
  • magas színvonalú ügyfélkiszolgálás biztosítása
  • értékesítési és kiszállítási folyamatok működtetése

Az ideális jelölt tudása, végzettsége, tapasztalatai:

  • középfokú végzettség
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismeret
  • minimum 3-5 év, hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat

Képességek:

  • vezetői képességek
  • kereskedelmi szemlélet
  • precizitás, pontosság
  • jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • biztos munkahely
  • versenyképes bérezés, cafeteria
  • jó csapatszellemiség

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a kiefer.attila@langauto.hu e-mail címen lehet.