Álláslehetőség kereskedelmi asszisztens,-ügyintéző munkakörben Pécsett

Belcat Bt.
Pécs
Bruttó 270.000 Ft - 380.000 Ft / Hónap
2021. 10. 21.

Sokoldalú, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, egyedi beltéri dekorációra alkalmas termékeket gyártó, olasz- magyar vegyesvállalat keres fiatal, motivált több nyelven beszélő kollégát külkereskedelemmel, termelés szervezéssel foglalkozó csapatába.

Feladatok

  • Irodai adminisztráció,
  • szállítókkal és vevőkkel való kapcsolattartás
  • gyártási és kereskedelmi folyamatok adminisztrálása, nyomon követése
  • fuvarszervezés, szállítással kapcsolatos ügyintézés
  • arculat, termék és media megjelenések gondozása
  • pozició rajzok elkészítése

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • lehetőleg olasz és/vagy angol nyelv kommunikáció szintű ismerete,
  • proaktív és csapatorintenthált, szorgalmas hozzáállás
  • precíz és önálló munkavégzés
  • motiváltság, fejlődésre, új ismeretek elsajátítására való hajlandóság
  • Minrodoft Office és/vagy Mac alkalmazások biztos használata

Előnyök

  • második idegen nyelv kommunikáció szintű ismerete
  • photoshop illetve egyéb képszerkesztő programok használatában való jártasság
  • közösségi médai marketing célú használatában való jártasság
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség egy nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, sokrétű tevékenységet végző, családias légkörű kisvállalatnál.
  • Kiváló bérezés, átlagon felüli juttatások
  • Stabil munkaadói háttér, modern infrastruktúra. Rugalmas, eredményorientált hozzáállás.

Munkavégzés helye: Pécs, Finn utca

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Technikum
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Egyéb

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott