Értékesítési asszisztens munka - Penthe Autóház, Pécs

A Penthe Autóház, Dél-Dunántúli régió 23 éve meghatározó gépjárműkereskedelmi vállalkozása.

Márkakereskedésünk és márkaszervizünk értékesítési asszisztens pozícióba keres új munkatársat.

Feladatok

  • Gépjármű értékesítés támogatása, a teljes értékesítési adminisztráció lebonyolítása.
  • Gépjármű biztosítások és finanszírozási szerződések megkötése.
  • Kimenő számlák elkészítése, bejövő számlák letöltése, rögzítése, iktatása.
  • Értékesítési tevékenység támogatásával kapcsolatos egyéb adminisztrációs feladatok.

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • Pontos, önálló és felelősségteljes munkavégzés,
  • Aktív számítástechnikai ismeretek,
  • B-kategóriás jogosítvány,

Előnyök

  • Pénzügyi végzettség,
  • Hitel-közvetítői, illetve biztosítás-közvetítői hatósági vizsga (MNB),
  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat,
  • Angol, vagy német nyelvtudás,

Amit kínálunk

  • Betanítás,
  • Stabil munkáltatói háttér,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Vezetői támogatás.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott