A Pécsi Orgonaépítő Manufaktúra pénzügyi és munkaügyi feladatokra talpraesett munkatársat keres

A te feladatod egyrészt az orgonák előállításával kapcsolatos pénzügyi adminisztráció lesz, másrészt a csapatunk működésével kapcsolatos munkaügyi adminisztráció.

Feladatok

  • Bejövő számlák kezelése, kimutatások készítése és számlázás a partnereink felé,
  • Banki utalások rögzítése a netbankban: szállítói számlák, adók, munkabérek,
  • Házipénztár kezelése,
  • Számlák gyűjtése, rendszerezése és kapcsolat tartás a könyvelővel,
  • Kapcsolattartás a bankokkal, egyéb hivatalokkal, manufaktúra holdudvarába tartozó partnerekkel,
  • A társaság dolgozóinak munkaügyi nyilvántartása,
  • Hatóságok által kötelezően előírt adatszolgáltatások teljesítése,

Elvárások

  • Örülünk, ha van néhány évnyi munkatapasztalatod, de nem feltétel. Lényeg, hogy jól kiismerd magad a számok területén. Az sem baj, ha pályakezdő vagy.
  • Pozitív vagy és barátkozó, ugyanakkor képes vagy tartani a határokat.
  • Rendelkezel folyamat szemlélettel, tudsz priorizálni, és tervezed a munkanapjaid.
  • Pontosan dolgozol és a határidők számodra a szent és sérthetetlen kategória, ezért a betartásukért minden követ megmozgatsz.
  • Felvállalod a tetteidért a felelősséget. Nem gond, ha hibázol, de amikor felismerted, vagy kiderül, elkezded kijavítani.
  • Használod és szereted az Excelt.
  • Angolul is tudsz levelezni, telefonon egyeztetni.
  • Becsületes vagy akkor is, amikor senki nem lát.

Amit kínálunk

  • Barátságos, kényelmes irodai környezet, ahol csak a munkádra kell koncentrálnod,
  • Egy speciális iparágba tekinthetsz be, izgalmas témákkal és partnerekkel foglalkozhatsz,
  • Segítőkész, támogató csapatunk van,
  • A cégünk anyagilag stabil,
  • Alaposan betanítunk a te sikered a mi érdekünk is
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott