Pécsi mérnökirodába építőmérnök végzettséggel rendelkező munkatársakat keresünk

ÖKO-TRADE Környezetvédelmi és Víztechnikai Kft.
Pécs
Bruttó 220 000 Ft - 260 000 Ft / hónap
2020. 06. 18.

Pécsi mérnökirodánkba várjuk építőmérnök végzettséggel rendelkező kollégák jelentkezését előkészítő mérnök, segéd tervezőmérnök munkakör betöltésére.

Munkavégzés jellege: Határozatlan idejű munkaszerződés alapján, teljes munkaidős munkakörben.

Munkavégzés helye: Pécs, Megyeri út 26/1.

Feladatok

Társaságunk elsődlegesen környezetvédelmi szakértő, szaktanácsadó cégként tevékenykedik, emellett vízgazdálkodási területen is folytatunk szakértői, tervezői tevékenységet. Ezen főbb területekhez kapcsolaódóan várjuk önálló, felelősségteljes munkavégzésre alkalmas kollégák jelentkezését.

A meghirdetett előkészítő tervező pozíció az alábbi főbb feladatokat foglalja magába:

  • Mélyépítési, vízgazdálkodási jellegű tervezési folyamatokban való részvétel, projektmenedzsment, előkészítés.

  • Szakmai támogató munka biztosítása közmű (víz, szennyvíz, csapadék) tervezési projektjeinkhez.

  • Vízjogi létesítési, és üzemeltetési engedélyezési dokumentációk készítése.

  • Általános műszaki, szakértői tanácsadói tevékenység vállalati partnereink számára.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (lásd a fentebb leírt területeket).

  • Térinformatikai, ill. terező szoftverek (AutoCAD, ArcGIS, Surfer, stb.) önálló felhasználói szintű ismerete.

  • B kategóriás vezetői engedély.

  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés.

  • Jó kommunikációs készség.

  • Precíz, megbízható munkavégzés.

Előnyök

  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás.

  • Mélyépítési, vízépítési, vízgazdálkodási szakirányú végzettség.

  • A meghirdetett pozíciónak megfelelő szakmai előélet, gyakorlati tapasztalat (nem feltétel, de előny, pályakezdők jelentkezését is várjuk).

  • Vízimérnök tervezői jogosultság (VZ-TEL, VZ-TER, VZ-VKG), felelős műszaki vezetői jogosultság vízgazdálkodási területen (MV-VZ).

Amit kínálunk

  • Kiszámítható, fejlődési potenciált nyújtó munkahely.

  • Stabil, megbízható munkáltatói háttér.

  • Kislétszámú, családias munkahelyi légkör.

  • Teljesítmény-arányos bónusz.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott