Építész tervező kollégát keresünk pécsi céghez

Főként szállodák, és családi házak tervezésével foglalkozó cégünk, folyamatban lévő és új projektjeink tervezéséhez keresünk tervező kollégát.

Feladatok

  • Építész tervezői feladatok elvégzése.
  • Építési engedélyezési tervdokumentációk összeállítása.
  • Kapcsolattartás és együttműködés szakági kollégákkal, altervezőkkel, hatóságokkal

Elvárások

  • felsőfokú, szakirányú végzettség
  •  szakmai tapasztalat
  • ARCHICAD és MS Office programok felhasználó szintű kezelése
  • precizitás, pontos munkavégzés
  • megbízhatóság, lojalitás, terhelhetőség
  • csapatban való együttműködés

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés, fiatalos lendületes csapat.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott