A V-Profi Villanyszerelési Kft. műszaki (project) előkészítőt keres, azonnali kezdéssel!

V-Profi Kft.
Bóly
2021. 06. 21.

A V-Profi Villanyszerelési Kft. műszaki (project) előkészítőt

keres, azonnali kezdéssel!

Kit keresünk?

  • Egy precíz és fejlődni vágyó fiatal villamosmérnök, vagy erősáramú elektrotechnikus végzettségű úrat / hölgyet, aki a csapatunk örökös és megbecsült tagja lehet.

    • Fontos, hogy:
      • Készség szinten kezeld az MS Office csomagot
      • Minőségi munkát adj ki a kezed közül
      • Ne problémákat, hanem megoldásokat láss
      • Ne egyénben, hanem csapatban gondolkodj
    • Előnyödre fog válni, ha:
      • Használtál már AutoCad-et
      • Láttál már villamos költségvetést, esetleg létre is tudsz hozni egyet TERC programban
    • Főbb feladataid:
      • Bejövő megkeresések kezelése, árajánlatok készítése helyszíni felmérés alapján
      • Költségvetések készítése, árazása
      • Átadási dokumentációk készítése
      • Felülvizsgálati mérésekben való segédkezés, jegyzőkönyvek előkészítése

Lelkes, eltökélt pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: Bóly, Ipari Park

Jelentkezés: +36/20-3207083 vagy +36/20-9617479

Fényképes szakmai önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével az alábbi     e-mail címen: v-profi::at::boly::dot::hu

Feladatok

Elvárások

- Minimum középiskolai végzettség

- Jogosítvány

- Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott