Könyvelő asszisztens pozícióba kollégát keresünk Pécsett a Lemeztechnika Kft.-hez

Lemeztechnika Kft.
Pécs
2018. 11. 07.

Pályázatot írunk ki az alábbi pozícióra

KÖNYVELŐ ASSZISZTENS

A nagyságrendileg 100 fős vállalatnál a számviteli információs rendszer kialakítását és működtetését saját könyvelési részleg végzi SAP Business One vállalatirányítási rendszerben. A 4 milliárd árbevételű középvállalkozás kiemelt, megbízható és köztartozásmentes adózó, valamint AAA Bisnode tanúsítással rendelkezik. Társaságunk adózás vonatkozásában Csongrád megyéhez tartozik.

FÖBB FELADATOK:

  • Aktív részvétel a mindennapi munkában
  • Kimenő számlák kiállítása, elküldése a Partnerek részére
  • Ekáer rendszerbe felvitt adatok ellenőrzése
  • Számlák, szerződések iktatása
  • Bejövő számlák rögzítése, bank könyvelése SAP rendszerben
  • Számlák alaki és formai ellenőrzése, számviteli törvénynek, szerződéseknek, megrendeléseknek való megfeleltetés
  • Árellenőrzés, problémás számlák menedzselése, Partnerekkel való kapcsolattartás, társosztályokkal való szoros együttműködés
  • Számlák lefűzése, analitikus egyeztetés
  • havi áfabevallás, A60-as nyomtatvány elkészítésében való részvétel
  • felmerülő adminisztrációs, asszisztensi feladatok ellátása
  • Statisztikai adatszolgáltatás KSH felé
  • Számviteli folyamatok hatékony működésének támogatása

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú vagy felsőfokú szakirányúvégzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • Folyamatszemlélet, precizitás, megbízhatóság
  • Erkölcsi bizonyítvány

ELŐNY:

  • Azonnali munkakezdés
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP Business One használatában való jártasság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol vagy német nyelvtudás

JUTTATÁS:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil, folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • Céges mobiltelefon
  • Képzéseken való részvétel, szakmai fejlődés biztosítása

MUNKAKEZDÉS IDŐPONTJA:

  • Azonnal, illetve megegyezés szerint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • H-7636 Pécs, Déri Miksa u. 1. (Déli Ipari Park)

MUNKAIDŐ

  • Teljes munkaidő, 3 havi munkaidő keret

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra  a pályázott pozíció megjelölésével

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános