Könyvelő munkatársat keresünk pécsi könyvelőirodába

Pénzadó Kft.
Pécs
2024. 08. 25.

30 éves múltal rendelkező könyvelő irodába munkatársat keresünk. Az iroda 9 munkatárssal dolgozik.

Feladatok

  • Ügyfeleink részére könyvelési és beérszámfejtési feladatokat látunk el. A könyvelő munkatárs feladata a megbízóink teljes körű könyvelési feladatainak ellátása, ezen belül kimenő, bejövő számlák, bank, pénztár, vegyes tételek, bérfeladás könyvelése,bevallások készítése, év végi beszámoló összeállítása, KSH adatszolgáltatás, megbízóink felé a pályázatokhoz szükséges adatszolgáltatás, igazolások lekérése stb.

Elvárások

  • mérlegképes könyvelői végzettség,
  • adójogszabályok alkalmazásszintű ismerete,
  • számítőgép, számítógép programok kézségszintű kezelése,
  • önálló munkavégzés,

Előnyök

  • 3-5 év szakmai tapasztalat,
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete,

Amit kínálunk

  • bérezés megegyezés szerint,
  • Jó kollektíva, stabil megbízói kör,
  • Jó munkakörnyezet,
  • béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, utazási támogatás),
  • Szakmai továbbképzés támogatása,

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott