Pécs belvárosi étteremben önmagára és környezetére igényes mosogató hölgyeknek álláslehetőség

P&N Italy Kft.
Pécs
Bruttó 266 800 Ft - 326 000 Ft / Hónap
2024. 09. 16.

Fehér és fekete mosogatás / mosogatógéppel/, alapanyag előkészítés / zöldség tisztítás, porciózás/ . Munkaterület tisztántartás, igényes tiszta munkavégzés!

Feladatok

  • fehér és fekete mosogatás / mosogatógéppel/
  • zöldség tisztítás, alapanyag porciózás

Elvárások

  • magára és a munkájára, illetve a környezet tisztán tartására igényes
  • 1-2 év munkatapasztalat

Amit kínálunk

  •  8 órás munka váltott műszakban délelőttös és délutános műszak
  • bejelentés
  • kávé, étkezés
  • tiszta rendezett munkakörülmények

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott