Összeszerelő állás Hosszúhetényben

Szeretnél egy fiatalos, pörgős csapatban kultúrált munkakörülmények között dolgozni?

Nincs végzettséged de jól bírod az álló munkát?

Egy műszakos munkarendre vágysz?

Csatlakozz hozzánk!

Feladatok

  • Nyílászárók és/vagy/ redőnyök gyártása, összeszerelése

Elvárások

Mit kérünk mi?

  • Bírd jól az állómunkát
  • Láss jól, hogy az apróbb hibákat is észrevedd.
  • Legyen jó műszaki érzéked
  • Szorgalmas hozzállást.

Előnyök

  • Tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Egy műszakos munkarend.
  • Kezdő fizetésed mellé mindennap kapsz egy finom ebédet.
  • Ha nem vagy helybéli a bérleted 100%-át térítjük , gépkocsi esetén  támogatást fizetünk.
  • Munkaruhádat és egyéb munkavégzéshez szükséges eszközeidet biztosítjuk.
  • Nem hagyunk magadra, mindig lesz aki segít neked, csoportvezetődhöz bármikor fordulhatsz.
  • Felelősséget vállalunk egymásért , tisztelettel fordulunk munkavállalóink felé.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet fényképes önéletrajzzal, telefonos elérhetőség bejelentkezés után érhető el, hívni H-P ig 8-16 óra között lehet.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott