Konfekcionáló gépkezelő álláslehetőség Pécsett

Filmex Packaging Kft.
Pécs
Bruttó 385 000 Ft - 460 000 Ft / Hónap
2024. 03. 19.

Hallottál már a Filmex Packaging Kft-ről?

Cégünk több mint 25 éves múlttal rendelkezik, 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozásként működik. Fő tevékenységünk csomagolóanyagok gyártása ipari, mezőgazdasági, élelmiszeripari felhasználásra.

Feladatok

  • A konfekcionáló gépkezelő munkakörünkben a gépek működését, kezelését kell megismerned
  • feladatod a késztermékek előállítása, csomagolása, raklapra, dobozba történő elpakolása lesz
  • A legyártott termékeket folyamatosan minőség ellenőrizni kell
  • A gépek műszaki állapotát figyelned kell, az esetleges hibákat jelezni kell a karbantartók felé
  • Folyamatban lévő munkákat a vállalatirányítási rendszerben dokumentálni kell

Elvárások

  • Legyen minimum középfokú végzettség vagy releváns tapasztalatod
  • Ügyelj a precíz, pontos és tiszta munkavégzésre
  • Klassz csapatban fogsz dolgozni, ahol neked is oda kell tenned magad
  • Szeress új feladatokat, a gépek használatáról tanulni
  • Vállald a folyamatos műszakrendet, melynek a beosztása a következő: 3 nap 06:00-18:00 tartó munkavégzés, 3 nap pihenő, majd 3 nap 18:00-06:00 tartó munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés: Bruttó 385.000 Ft-tól akár 460.000 Ft-ig havonta
  • Biztos munkahelyed lesz, ahol marad elég időd magadra és a családodra is
  • Minél több gépet tanulsz meg profi módon kezelni, annál magasabb bérkategóriába tudsz kerülni
  • Munkába járás utazási bérletének 100%-os támogatása
  • Autóval járás esetén vidékről 30 Ft/km üzemanyagköltség-támogatás

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott