Gipszkarton szerelő kollégát keresünk pécsi telephelyű céghez

Cégünk elődje 1993-ban alakult Németországban, ahol a vállalkozás első munkáit is szerezte. A cég dolgozói – beleértve a cégalapító tulajdonosokat is – mindennapjaikat a németországi munkahelyeken töltötték. Az itt szerzett és belénk ivódott kiemelkedő szaktudásnak, precíz munkavégzésnek köszönhetően egyre több hazai, majd később külföldimunkát sikerült elnyerni. Magyarországon a vállalkozás jelenlegi felállásában 2000. novemberében alakult, pécsi telephellyel.

A 2007-es évben ismét lehetőségünk nyílt külföldi piacon való bemutatkozásra. Azóta cégünk végzi a Müller Drogéria Magyarország hazai üzletei mellett a horvátországi és a szlovéniai üzletek szárazépítési, festési és burkolási munkáit, Ausztria es Németországban is.

Feladatok

  • releváns szakmai tapasztalattal bírsz és önállóan, illetve csapatban is tudsz dolgozni;
  • alkalmazod és értelmezed a műszaki ábrázolás módszereit, építészeti terveket;
  • a munkaterület felmérését követően a mellékelt tervek alapján megtervezed a munka technológiai sorrendjét és meghatározod az ahhoz szükséges anyagmennyiséget;
  • helyesen alkalmazod és tisztán tartod a munkavégzéshez szükséges eszközöket, szerszámokat, gépeket, berendezéseket és mérőeszközöket;
  • Lakó, illetve ipari létesítmények munka végzésének tempójával tisztában vagy.

A szárazépítő szakember ismeri a szerelt válaszfalak, előtétfalak, aknafalak, függesztett és függesztés nélküli álmennyezetek, fa és fémvázas tetőtérbeépítés és szerelt aljzatok, bontható és nem bontható álpadlók, valamint a fa és fém tartószerkezetek és gépészeti vezetékek (kábel- és légcsatornák) tűzvédelmi burkolatainak kivitelezési technológiáit, azok folyamatának szabályait és az alkalmazandó anyagokat. A szakma speciális eszközeit, kéziszerszámait, kisgépeit biztonsággal kezeli. A tevékenységekhez kapcsolódó speciális munkavédelmi előírásokat betartja. Egyéni és csoportos munkában szárazépítési szerkezeteket szerel, felületképzésük elvégzi. Az elkészült szerkezetet felméri, minőségileg és mennyiségileg ellenőrzi. Szerelt szerkezeti rendszereket javít, szakszerűen bont, hulladékot kezel.

Elvárások

  • Szakmai Elvarasok:
  • Szakmunkás végzettség
  • Minimum 3 evet Szakmájában dolgozott

Előnyök

  • Kiválóan tud csapatban dolgozni.
  • B Kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik.
  • Szeretne fejlődni es szereti munkáját.
  • Beszel idegen nyelvet.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelmet.
  • Szépkártya.
  • Egységes Munkaruha.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott