Gyártástámogató / gyártástechnológus álláslehetőség Pécsett

SZERMANN Kft.
Pécs
2022. 03. 11.

A Szermann Kft 2006 óta tervez, gyárt és telepít acélszerkezeteket, tartószerkezeteket naperőművekhez és egyéb ipari felhasználásra.

Jelenleg

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ/ GYÁRTÁSTECHNOLÓGUS

munkakörbe keressük új kollégánkat.

Feladatok

  • Tartószerkezet gyártási folyamatok elemzése, tervezése és fejlesztése
  • Új termékek gyártási folyamatának tervezése, gyártási technológiák kidolgozásában való részvétel, bevezetés támogatása
  • Munkautasítások és dokumentációk elkészítése
  • Gyártáshoz kapcsolódó költségelemzések, kalkulációk készítése, riportok összeállítása
  • Alapanyag készletek követése, megrendelések tervezése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, ügyfelekkel
  • Árajánlatok kidolgozásában való részvétel
  • Minőségbiztosítási szabványok betartatásának a támogatása

Elvárások

  • legalább középiskolai végzettség (lehetőleg műszaki szakirányon)
  • 1+ év gyártási területen vagy gyártástechnológiában megszerzett tapasztalat
  • önállóság, saját feladatok megszervezésére való képesség
  • határozott személyiség és proaktív szemléletmód
  • tervező program ismerete előny

Amit kínálunk

  • stabil vállalati háttér
  • izgalmas fejlesztések
  • szakmai és személyes fejlődés támogatása
  • hosszú távú munkaviszony
  • versenyképes jövedelem

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott