Asztalosipari gyártás előkészítő állás Pécsett

Bayer-Center Kft.
Pécs
2024. 02. 29.

A Bayer Center Kft. több évtizedes tapasztalattal és modern technológiai felszereltségű asztalosüzemmel rendelkező pécsi cég, igényes irodai környezetbe gyártáselőkészítő kollégát keres.

Feladatok

  • Egyedi asztalos termékek (bútor, nyílászáró) gyártási dokumentációjának (gyártmánytervek, összeállítási-, műhely rajz) elkészítése számítógépes szoftver segítségével CNC gépre
  • Asztalos termékek (bútor, nyílászáró) konszignációs rajz alapján gyártási dokumentáció elkészítése számítógépes szoftver segítségével CNC gépre
  • Árajánlatok készítése, nyomon követése szoftver segítségével
  • Felhasználandó alapanyagok kigyűjtése és optimalizálása, segéd- és szerelési anyagok listájának elkészítése számítógépes szoftver segítségével
  • Gyártási folyamatok ütemezése
  • Együttműködés a gyártási üzemvezetőkkel

Elvárások

  • Gyártás, gyártáselőkészítés területén szerzett tapasztalat
  • Gyakorlatias gondolkodásmód
  • Pontos, precíz, koncentrált, önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Jó kommunikációs és hatékony együttműködési készség
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Önálló munkavégzés

Előnyök

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 év munkatapasztalat
  • CAD ismeret (Autocad, Archicad)
  • Faipari végzettség

Amit kínálunk

  • Kiemelt, versenyképes jövedelem egyedi megállapodás alapján
  • 21. századi modern programok ismeretének megszerzése, kezelésének elsajátítása
  • Folyamatos szakmai kihívások magas szintű fejlődési lehetőséggel
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Egyedi megállapodás alapján kedvezményes lakhatás biztosítása

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott