Műszaki projekt előkészítőt keresünk Pécsett

BIOKOM Nonprofit Kft.
Pécs
Bruttó 400 000 Ft - 450 000 Ft / Hónap
2022. 09. 16.

A BIOKOM Nonprofit Kft. Műszaki projekt előkészítő munkatárs munkakörbe határozatlan időre munkavállalót keres.

Feladatok

  • műszaki projektek koordinálása, az előkészítéstől a megvalósulásig
  • pályázati kiírásokban szereplő műszaki tartalmak alapján ajánlatok készítése
  • a kivitelezés alatt a vállalkozók folyamatos ellenőrzése, a projektek haladásának nyomonkövetése
  • költség- és ütemterv készítése
  • kollégák (partnerek) műszaki támogatása
  • projektek műszaki átadás-átvételi eljárásán való részvétel
  • a projektek megvalósulásához szükséges hatósági engedélyek beszerzése
  • kapcsolattartás a tervezőkkel, vállalkozókkal, hatóságokkal, közműcégekkel

Elvárások

  • műszaki (preferáltan energetikai, villamosmérnök, építőmérnök vagy gépészmérnök) szakirányon szerzett főiskolai/egyetemi végzettség, vagy folyamatban lévő tanulmány
  • 1-2 éves releváns munkatapasztalat (de pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • megbízható, precíz, lelkiismeretes munkavégzés, rugalmasság
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés, megoldásorientált szemléletmód
  • MS Office ismerete (rajzoló, tervező program)
  • jó kommunikációs és tárgyalástechnikai készség
  • terhelhetőség
  • csapatmunkára való képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • azonnali munkakezdés
  • szakmai kihívások
  • stabil, kiegyensúlyozott, hosszútávú munkalehetőség
  • munkába járás támogatása
  • béren kívüli juttatások

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott