Üzletvezető pozícióban munkalehetőség

Üzletvezetőt keresünk Partnerünk számára!

Feladatok

  • a melegkonyhás étterem működésének tervezése, szervezése, szükség szerint a munkában való részvétel
  • vendéglátó ipari termelő, értékesítő és az azokkal szorosan összefüggő szolgáltató tevékenységek menedzselése, fejlesztése
  • a vendéglátó egység működésének személyi, műszaki és tárgyi feltételeinek biztosítása
  • figyelemmel kíséri a vendégforgalomból adódóan változó munkaerő szükségletet és intézkedik az kielégítéséről; gondoskodik a betanulásról
  • elkészíti a közvetlen irányítása alá tartozó dolgozók munkaidő beosztását, felelősen felügyeli a jelenléti ívek vezetését
  • ellenőrzi a számlázási előírások betartását, a számlák alaki és tartalmi helyességét, valamint az elszámolással kapcsolatos előírások és pénzkezelési utasítások betartását; illetve a kassza állományt
  • naprakész nyilvántartást vezet a nyersanyag készletekről és a kapcsolódó pénzügyi tranzakciókról, a receptúrákról, a nyersanyag-felhasználásról

Elvárások

  • releváns szakmai végzettség
  • határozott fellépés
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • vezetői készségek
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

A jelentkezem gomb lenyomása után kérem csatolja fényképes önéletrajzát.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető