Irodavezetői állás Pécsett

Smart Klíma Kft.
Pécs
2022. 09. 12.

A Smart Klíma Kft. klímaberendezések, hőszivattyúk forgalmazásával, telepítésével, légtechnikai és gépészeti munkák kivitelezésével foglalkozik.

Irodavezetőt keresünk, aki kollégáinknak biztosítja a munkavégzéshez szükséges adminisztratív hátteret és hatékonyan hozzájárul a cég olajozott működéséhez.

Feladatok

  • Pénzügyi feladatok: számlázás, bejövő számlák, pénztár kezelése, nyilvántartások, banki ügyintézések
  • Munkaügyi feladatok: beléptetés, kiléptetés, szabadságnyilvántartás, fizetések előkészítése
  • Könyvelővel való kapcsolattartás, könyvelési anyag összekészítése
  • Szerződések megírása
  • A gyakorlati képzésüket nálunk töltő tanulókkal kapcsolatos ügyintézések
  • Szükség esetén árajánlatok írásában, ügyfelek kiszolgálásában való közreműködés.

Elvárások

  • minimum 2 év tapasztalat
  • minimum gimnáziumi v. középiskolai érettségi
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (word, excel, ügyviteli program, esetleg közösségi oldalak kezelése)
  • határozott fellépés
  • precizitás, megbízhatóság, lojalitás, gyors megoldókészség

Előnyök

  • angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • műszaki érdeklődés

Amit kínálunk

  • Folyamatosan bővülő cég vagyunk. Stabil, biztos munkakört kínálunk hosszútávra, versenyképes bérezéssel, kényelmes, modern irodával és informatikai eszközökkel.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott