Irodavezető-helyettes állás Pécs

Pannon Borbolt Kft.
Pécs
2022. 03. 29.

Irodavezető-helyettes pozícióba várjuk leendő kollégánk jelentkezését, akire rábízhatjuk dinamikusan fejlődő, borkereskedelemmel foglalkozó cégünk működését.

Ha érzed magadban az elhivatottságot, csatlakozz csapatunkhoz!

Várjuk rövid szakmai önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük, hogy e-mailedhez csatolj egy motivációs levelet is, amiben öt kerek mondatban leírod, hogy miért dolgoznál szívesen velünk!

A borvilág ismerete előny, de nem feltétel!

Feladatok

  • számlák, szerződések, szállítólevelek és egyéb bizonylatok nyilvántartásának vezetése
  • webshop rendelések kezelése, ügyintézése
  • irodai házipénztár kezelése, elszámolások és kimutatások készítése
  • iroda rendezettségének fenntartása, vendégek kiszolgálása, irodai beszerzések lebonyolítása
  • az irodavezető munkájának támogatása, helyettesítése

Elvárások

Mi tesz alkalmassá a feladatra:

  • gazdasági területen szerzett végzettség
  • hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • magabiztos, felhasználói szintű ismeretek a Microsoft Office programokban,  Google Drive szolgáltatásokban
  • pontosság, felelősségtudat és megbízhatóság, hiszen a munkáddal biztos hátteret kell nyújtanod a zökkenőmentes napi működéshez
  • társalgási szintű angol nyelvtudás, levelezés angolul előny, de nem feltétel
  • érdeklődés a borok iránt

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • céges rendezvények és képzések évente többször (tanulás és kikapcsolódás)
  • hosszú távon számítunk rád, határozatlan idejű munkaszerződés
  • nyitott és befogadó csapat
  • előrelépési lehetőség

A Pannon Borboltnál változatos, kihívásokkal teli munka vár, tőlünk stabil ,fix alapfizetést, extra feladatokhoz kötött extra pénzeket és tanulási lehetőséget kapsz a borok területén. Ott a pont, jelentkezz hozzánk!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott