Minőségbiztosítási ellenőrt keresünk pécsi Partnerünk számára

Minőségbiztosítási asszisztenst keresünk pécsi Partnerünk számára.

Feladatok

  • Minőségbiztosítással kapcsolatos dokumentumok létrehozása és lekövetése
  • Kimutatások készítése
  • Q minőségirányítási folyamatok, folyamatábrák leképezése igényeknek megfelelően
  • Meglévő dokumentációk lefordítása
  • Mérések végzése, minőségbiztosítási csapat támogatása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Aktív középfokú német vagy angol nyelvtudás
  • Microsoft Office magabiztos használata (elsősorban Excel, Word)
  • Pontos, precíz munkavégzés, proaktív hozzáállás

  • Befejezett vagy folyamatban lévő műszaki egyetemi tanulmányok (Gépészmérnök/Villamosmérnök/Mechatronikai mérnök/Informatikus)

Jelentkezés gomb lenyomása után kérem csatolja fényképes önéletrajzát.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott