Vendéglátó egységbe kollégát keresek

Pécsi betanulással, orfűi munkavégzéssel a nyári szezonra munkatársat keresek.

Azok jelentkezését várom, akik vállalják, hogy július-augusztus hónapban max. 15 napot Orfűn tudnának egy vendéglátó egységben dolgozni.

Lehet a jelentkező pályakezdő is vagy diák.

Feladatok

  • Vevők kiszolgálása, pénztárgép és bankterminál kezelése, konyhai háttérmunka végzése.

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség, önálló munkavégzés.
  • Igényes a munkájára és környezetére.

  • Előny, ha dolgoztál már vengédlátásban, rendelkezel szakírányú végzettséggel.

Amit kínálunk

  • Bérezés megállapodás szerint.
  • Orfűi munkavégzés a nyári szezonra.

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott