Raktározás, logisztika

Sofőr/tehergépkocsi-vezető munkatársat keresünk Baranya megyében

Munkavégzés helye: Pécs és környéke
2020. 02. 12. 09:26

Több, mint 30 éve működő cég sofőr/tehergépkocsi-vezető munkatársat keres

Munkavégzés helye:

  • Baranya megye

Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok:

  • raklapos áruszállítás és az ehhez kapcsolódó feladatok ellátása
  • szállítással kapcsolatos és a rakodáshoz szükséges okmányok kezelése, precíz vezetése és időben történő átadása
  • az átvett áruk mennyiségi és minőségi ellenőrzése
  • a szállítási idők pontos betartása
  • a tehergépjármű tisztán- és karbantartása
  • napi szintű kommunikáció a vezetőséggel

Elvárások:

  • ’C’ kategóriás jogosítvány
  • GKI kártya
  • könnyűgépkezelői vizsga
  • több éves teherautó vezetési tapasztalat
  • önálló, megbízható munkavégzés
  • felelősségteljes gondolkodás és becsületesség

Előnyök:

  • digitális gépjárművezetői kártya megléte előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • hosszútávú stabil munkalehetőség
  • teljes munkaidős bejelentett foglalkoztatás, nappali munkavégzés és szabad hétvégék
  • versenyképes fix jövedelem
  • céges mobiltelefon
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése