Adminisztráció, irodai munka

Irodai és laboratóriumi adminisztrációs feladatok elvégzésére munkatársat keresünk Pécsett

Munkavégzés helye: Pécs
2019. 11. 28. 10:42

Irodai és laboratóriumi adminisztrációs feladatok elvégzésére munkatársat keresünk hosszú távra, heti 30 órában.

Feladatok:

  • ​általános irodai adminisztráció
  • árajánlatok készítése, megrendelések fogadása és teljesítése
  • kapcsolattartás a partnerekkel magyar és angol nyelven egyaránt
  • nyilvántartások vezetése
  • szövettani laboratórium adminisztrációs feladatainak ellátása

Elvárások:

  • ​minimum középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés

Előnyök:

  • ​felsőfokú végzettség
  • egészségügyi területen szerzett adminisztrációs tapasztalat

Amit kínálunk:

  • ​hosszútávú munkalehetőség
  • stabil munkahely
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése