Közműépítő / Távközlési hálózatépítő munkavezető, művezető kollégát keresünk Magyarország területére

PanTáv Kft.

Egyéb építőipari munkák

Munkavégzés helye: Pécs és környéke

Nettó 200000 / Hónap
2021. 02. 11. 16:23

Közműépítő / Távközlési hálózatépítő  munkavezető, művezető ( Magyarország ):

Több mint 20 éve a távközlési és erősáramú hálózatépítésben működő vállalkozás keres ( elsősorban)  Magyarország területére mélyépítésben, közműépítésben jártas munkavezetőt, művezetőt.

Telekom  vagy Eon hálózat építésben szerzett gyakorlat előny.

B kategóriás jogosítvány feltétel.

Rajzolvasási és értelmezési képesség feltétel.

Feladat a 4-8 fős munkacsapat napi irányítása, ellenőrzése  az építésvezető utasításai  és a tervek alapján.

Versenyképes fizetést és ahol szükséges szállást biztosítunk.

 Gépjármű használat megegyezés szerint.

Munkacsapatok jelentkezését is várjuk.

Nettó bérminimum: 200.000.-tól

Feladatok

  • Feladat a 4-8 fős munkacsapat napi irányítása, ellenőrzése  az építésvezető utasításai  és a tervek alapján
  • Az építési dokumentáció kezelése , ahol szükséges a kivitelezésnek megfelelő javítása

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány feltétel . Rajzolvasási és értelmezési képesség feltétel.  ( Word / excel ismerete  alap szinten   )

Előnyök

  • Telekom  vagy Eon hálózat építésben szerzett gyakorlat előny
  • B+E  , vagy C kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetést és ahol szükséges szállást biztosítunk.