Pécsett irodai asszisztens munkatárs pozícióba gyakornokot keresünk

London Consulting Kft.
Pécs
Bruttó 195 000 Ft - 195 000 Ft / hónap
2019. 07. 23.

A London-Consulting Kft. a GINOP-5.2.4-16 Gyakornoki program-pályakezdők támogatására című pályázat keretén belül munkatársat keres gyakornoki feladatok ellátására.

A cég főtevékenysége üzletviteli, és egyéb vezetési tanácsadás.

Feladatok

  • számítógépes adatrögzítés
  • irodai-ügyviteli folyamatok támogatása
  • eseti kapcsolattartás közmű-szolgáltatókkal
  • ügyfelekkel való levelezés és kapcsolattartás
  • archiválási és iktatási feladatok ellátása
  • irodai catering biztosítása
  • beszerzési feladatok koordinálása
  • ügyintézés a projektekkel kapcsolatosan a különböző közigazgatási és egyéb szervezeteknél (pl.: Magyar Államkincstár, Építési Osztályok, Földhivatal, Posta)

Elvárások

A GINOP-5.2.4-16 pályázati felhívás az alábbi követelményeket írja elő a gyakornokokkal kapcsolatban:

  • 25 évesnél fiatalabb
  • nem dolgozik
  • iskolarendszerű oktatásban, felnőttoktatás vagy felnőttképzés keretében szerzett OKJ bizonyítvánnyal rendelkezik, kivéve 62-es
  • nem rendelkezik felsőfokú végzettséggel vagy felsőoktatásban szerzett szakképzettséggel
  • nem folytat oktatási intézmény nappali tagozatán tanulmányokat
  • megbízhatóság, precizitás
  • logikus, önálló gondolkodás
  • lelkes, ambiciózus hozzáállás, érdeklődés
  • önálló kommunikációs készség személyesen, telefonon és e-mailben
  •  erősebb felhasználói szintű MS Office ismeretek

Amit kínálunk

  • értékes szakmai referenciaszerzési lehetőség,
  • szakmailag felkészült, jövő orientált munkatársak,
  • változatos kihívások, hosszú távú fejlődési lehetőség
  • a gyakornoki tevékenység függvényében állandó munkahely lehetősége,
  • releváns tapasztalat szerzés napjaink munkahelyi elvárásairól, követelményeiről egy jól felszerelt, támogató, modern munkakörnyezetben
  • Jövedelem: bruttó 195.000 Ft/hónap bejelentett fizetés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok