Irodai adminisztrátor,-személyi asszisztens munka Pécsett

Lipi és Társa Bt.
Pécs
2024. 07. 25.

Változatos irodai feladatvégzéshez keresünk teljes munkaidőben irodai adminisztrátort,-személyi asszisztenst a Lipi és Társa Bt. fiatalos, lendületes csapatába, akinek többek között az alábbi feladatai lesznek:

Feladatok

  • Általános irodai adminisztráció és belső nyilvántartások vezetése
  • Kapcsolattartás a könyveléssel, és könyvelés előkészítés
  • Szerződéskezelés
  • Telefonos és e-mailes kapcsolattartás ügyfelekkel, partnerekkel, szolgáltatókkal
  • Kollégák munkájának támogatása
  • Személyi asszisztencia

Elvárások

Olyan munkatársat keresünk, aki

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezik
  • Képes az önálló munkavégzésre
  • Talpraesett, rugalmas, nyitott, tanulékony
  • Agilis, munkájára igényes, felelősségteljes
  • Feladatorientált a szemléletmódja
  • Jó kommunikációs készségekkel rendelkezik szóban és írásban
  • Jó szervező és problémamegoldó készségekkel rendelkezik
  • Magabiztos a számítástechnika és irodai gépek használatában, nyitott a macOS rendszer használatára

  • Korábbi irodai munkavégzésben - különösen KKV-szektorban - szerzett tapasztalat
  • Alapszintű könyvelés előkészítésben szerzett tapasztalat
  • Sales és marketing területen szerzett tapasztalat
  • macOS renszer ismerete
  • Angol nyelv ismerete és használata
  • Felsőfokú végzettség
  • Műszaki beállítottság
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk

  • Irodai munkarend, kiszámítható, tervezhető munkaidő, szabad hétvégék
  • Belvárosi munkavégzés (Pécs)
  • Családias, barátságos, jó hangulatú légkör
  • Lehetőség az önálló, munkavégzésre
  • Változatos munkakör
  • Bérezés megegyezés szerint

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott