Pályázati és labor adminisztrátor állás Pécsett

Egyetemi adminisztratív feladatok (engedélyek, hivatalokkal kapcsolattartás, utazások ügyintézése).

Pályázati pénzügyi keretek, készletek nyilvántartása, megrendelések lebonyolítása.

Kisebb laborfeladatok ellátása.

Munkavégzés hely: PTE ÁOK

Feladatok

  • Egyetemi adminisztratív feladatok (engedélyek, hivatalokkal kapcsolattartás, utazások ügyintézése).
  • Pályázati pénzügyi keretek, készletek nyilvántartása, megrendelések lebonyolítása.
  • Kisebb laborfeladatok ellátása.

Elvárások

Feltétel: BSc végzettség, Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint) ismerete, min. középfokú angol nyelvtudás

Elvárt kompetenciák: jó problémamegoldó-, és szervezőképesség, precíz, pontos munka, önálló munkavégzés, jó kapcsolatteremtő és  kommunikációs készség

  • adminisztrációs munkakörben, és/vagy laboratóriumban szerzett tapasztalat, természettudományi érdeklődés

Amit kínálunk

Munkabér: Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Munkavégzés jellege: 3 hónap próbaidő után határozatlan idejű közalkalmazotti szerződés

Előrelépési lehetőség.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott