Bolti eladó Tesco üzletsor borbolt Kaposvár.Könnyű munkavégzés nyugdíjasok jelentkezését is várjuk

Kaposvár Tesco üzletsoron lévő boltba kedves, vidám, szorgalmas  önállóan dolgozni tudó eladó munkatársat keresünk egyszerűsített munkavállalói szerződéssel.Könnyű, nem megterhelő munkavégzés havi 15 nap munkavégzéssel , napi 11 órában.Nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!Fényképes önéletrajzot a fontanyibor::at::gmail::dot::com címre várjuk, illetve a további kérdéseket.Munkavégzés kezdete várhatóan 2023.04.01

Feladatok

  • pénztárgép használat
  • áruátvétel
  • bolt tisztán és rendben tartása
  • készletnyilvántartás

Elvárások

  • Kedves, jó kommunikáció képességű  munkájára precíz, nem dohányzó  eladót keresünk.

Előnyök

  • Nem megterhelő munka
  • Napi fizetés

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott