Részmunkaidős irodai asszisztens munkatársat keresünk Pécsre

W-Protect Kft.
Pécs
2019. 01. 02.

Ha érdekel a pénzügy területe, erősségednek tartod a pontosságodat és megbízhatóságodat, ráadásul közel állnak hozzád az adminisztratív feladatok is, csatlakozz hozzánk:

a W-Protect Kft. pécsi irodájába részmunkaidős irodai asszisztenst keresünk!

Feladatok

  • bejövő és kimenő számlák kezelése
  • számlák, bérek, járulékok és egyéb költségek utalása
  • pénzügyi adatok rögzítése (költségek, számlák rendszerezése)
  • kintlévőség folyamatos nyomon követése, kezelése
  • pályázatokkal kapcsolatos ügyintézés
  • egyéb irodai adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség
  • alapvető pénzügyi ismeretek
  • nyitott, kiegyensúlyozott személyiség
  • pozitív hozzáállás
  • önálló, precíz, megbízható munkavégzés

Előnyök

  • pénzügyi szakirányú végzettség
  • pénzügyi adminisztrációs tapasztalat

Amit kínálunk

  • kiszámítható, versenyképes bérezés
  • jó hangulatú munkahelyi légkör, fiatalos csapat
  • tanulási és fejlődési lehetőség
  • változatos feladatok napi 4 órás részmunkaidőben
  • nyitott, rugalmas vezetőség
  • kellemes munkakörnyezet

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános