Szerelő munkatársat keresünk Pécsett

Hidrot Kft.
Pécs
2020. 11. 27.

Hidrot Kft.

Cégünk több mint 40 éves múltra visszatekintő, dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú cég.  Elsősorban különféle zöldfelület karbantartó, útkarbantartó, hó eltakarító és téli síkosság mentesítő eszközök tervezésével és gyártásával foglakozó cég keres

Szerelő

munkatársakat

Feladatok

  • Az új gyártású berendezések dokumentáció szerinti összeszerelése
  • Az összeszereléshez előkészített anyagok mennyiségi ellenőrzése
  • Egyszerű minőségi ellenőrzések elvégzése az összeszerelésre váró alkatrészeken és a készre szerelt egységeken
  • Elkészült termékek kiszállításra történő előkészítése, csomagolása
  • Szükség esetén segítségnyújtás társosztályoknak

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (mezőgazdasági gépszerelő, autószerelő)
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Igény a pontos, precíz és a magas minőségű munkavégzésre
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség, önálló munkavégzés

Előnyök

  • Mezőgazdasági gépszerelésben szerzett tapasztalat
  • Hidraulikus rendszerek szerelésében, javításában szerzett tapasztalat
  • Járművillamossági ismeret
  • Darukezelői, targoncavezetői jogosítvány
  • C, E kategóriás jogosítvány
  • Kreativitás, jó csapatmunka

Amit kínálunk

  • Stabil, 40 éve a piacon lévő, 100%-ban magyar tulajdonú cég háttere
  • Széles körű tapasztalatszerzési lehetőség
  • Bérezés megállapodás szerint
  • Jól felszerelt munkahely és kellemes munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Akár azonnali kezdés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános