Adminisztrációs munkára kollégát keresünk Pécsett

SCORE-WELL HOLDING Kft.
Pécs
Bruttó 120 000 Ft / hónap
2018. 12. 03.

ÉPÍTŐIPARBAN JÁRTAS ADMINISZTRÁCIÓS

munkatársat keresünk.

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő cégnél dolgozni? Cégünk Generál kivitelezéssel foglalkozik lakossági -és céges ügyfelei részére, ill. a saját beruházásaink által kivitelezett ingatlanjainkat értékesítjük különböző konstrukciókban.

ADMINISZTRÁCIÓS FELADATOK:

  • Árajánlatok megkérése partnereinktől

  • Költségvetés készítése árajánlatok alapján

  • Fuvarozás megszervezése

  • Kiegészítő feladatok elvégzése

  • Rendelések menedzselése, folyamatos kapcsolattartás partnereinkkel

  • Könyvelés előkészítése

  • Esetleges hibák elhárítása, folyamatos működés fenntartása

  • Munkafolyamatok naprakész, precíz dokumentálása

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES LESZ

  • Kreativitás

  • Megbízhatóság

  • Magas szintű precizitás

  • Szükséges programok ismerete ( Microsoft Office programok teljes körű ismerete )

  • Önálló munkavégzés

  • Építőipari kivitelezés adminisztrálásában való tapasztalat

ELŐNYT JELENT

  • B kategóriás jogosítvány

  • ajánlólevél

AMIT KÍNÁLUNK

  • versenyképes jövedelem és juttatások

  • tartós szakmai fejlődés

  • hosszú távú, biztos munkahely egy folyamatosan fejlődő társaságnál

Munkavégzés helye: Pécs

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes Önéletrajzát a  "Jelentkezem" gombra katintva.