Pék munkatársat keresünk pécsi munkavégzésre

Pécs
Nettó 180 000 Ft / hónap
2018. 12. 03.

Uránvárosban található kávézó és látványpékségünkbe PÉK  munkakörbe munkatársat keresünk, teljes munkaidőben, jó fizetéssel!

Érdeklődni – jelentkezni az alábbi elérhetőségen tudsz:

  • 0620/543 10 54

Feladatok

  • Péktermékek teljes körű elkészítése
  • Dagasztás
  • Kemencézés
  • Táblázás

Elvárások

  • Pékségben/pékként szerzett tapasztalat VAGY Pék végezettség!

Az sem baj, ha pályakezdő pék szakmával rendelkező személy vagy! Várunk, gyere!

  • A munkádra igényes légy, és tudd, mitől szép a kenyér, a zsömle stb.
  • Csapatban tudj dolgozni! Ez számunkra fontos!,
  • Két műszakos munkarend (reggel, és éjszaka) vállalása, illetve a hétvégi munkavégzés se okozzon problémát!

Előnyök

  • Dolgozni akarsz!
  • Pék végzettség
  • Rugalmasság

Amit kínálunk

  • Jó és versenyképes fizetés - a ledoglozott napok számától függően akár 220.000 Ft nettó!

Ha akarsz és tudsz is dolgozni, mi megfizetjük és értékeljük a munkádat!

  • Tényleg szép, és igényes munkakörnyezet!