Informatika, telekommunikáció

Informatikus állás Svájcban 1 éves tapasztalattal

Munkavégzés helye: Svájc
Fizetés: Bruttó 2500000 - 3000000 / hónap
2018. 11. 29. 14:39

Fejvadász irodánk fő jellemzői:

  • IT és egészségügyi állásokra specializálódtunk
  • irodánk Svájcban található, magyar vezetőséggel
  • adatbázisunkban több száz ajánlat szerepel!!
  • Svájc német nyelvterületére közvetítünk
  • a közvetítés ingyenes
  • saját szerkesztésű, 21 oldalas információs anyaggal segítjük az integrációt

Várjuk pályázati anyagát a:

  • "Jelentkezem" gombra kattintva vagy online a weboldalon található űrlapon

(PDF formátumban önéletrajz, oklevél, ha van: nyelvvizsga igazolás, referencia)

Feladatok:

Fejvadász irodánk megkeresi az Ön végzettségének és szakmai tapasztalatának leginkább megfelelő állást.

A feladatokról az adatbázisba való felvétel után tudjuk részletesebben tájékoztatni.

Elvárások:

  • minimum 1 éves szakmai tapasztalat

Előnyök:

  • az angol mellett német kommunikációs szintű nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • hosszútávú munkalehetőség
  • karrierlehetőség
  • magas kereseti lehetőség
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése
Anti-Spam:
Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.