Webfejlesztő kollégát keres a Pécsi Kommunikációs Központ

Imádod a weboldalakat? Nem csak böngészni, de készíteni is? Tudod mi az a HTML, CSS? Nem riadsz meg attól sem, ha egy website vagy webshop kódjába bele kell nyúlnod? Ha minden válaszod igen, akkor köztünk a helyed!

Feladatok

  • Céges weboldalak, fejlesztése, intranet felület kezelése, karbantartása
  • Webshop fejlesztésében és karbantartásában való részvétel
  • Frontend és backend fejlesztési feladatok elvégzése
  • Adatbázis- és rendszertervezés MYSQL környezet
  • Jelzett webhibák kezelése, javítási feladatok ellátása
  • Követelmények implementálása
  • A megoldások használatát bemutató képernyő videók / Word összefoglalók készítése, amely segít a felhasználóknak abban, hogy el tudják kezdeni az alkalmazás használatát
  • Részvétel a napi üzemeltetési munkákban
  • Egyéb adminisztratív tennivalók

Elvárások

  • CMS rendszerek (elsősorban WordPress) ismerete
  • WooCommerce ismerete
  • Elementor / Divi page builder ismerete
  • Javascript, PHP, HTML+, SCSS+, JS(Bootstrap 4)nyelvek valamelyikében szerzett ismeret
  • HTML, CSS és JavaScript, AJAX ismerete
  • Szakmai igényesség, precíz munkavégzés
  • Jó analitikus és problémamegoldó képesség
  • Önálló és csapatban történő munkavégzés, proaktivitás és precízség
  • Új technológiák iránti folyamatos érdeklődés

Előnyök

  • API integrációban és fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Egyéb programozási nyelvek, libek és platformok ismerete (Git, node.JS, stb)
  • jQuery ismerete
  • Hírlevél küldő rendszerekben szerzett tapasztalat
  • Hibrid mobilalkalmazás fejlesztés ismeret (React Native / Flutter / Ionic)
  • Windows szerverek üzemeltetése
  • Hyper-V környezet üzemeltetése
  • Levelezőrendszer üzemeltetése

Amit kínálunk

  • kreativitást jelentő, változatos, innovatív feladatok
  • kulturált munkakörnyezet
  • belvárosi iroda
  • versenyképes jövedelem
  • fiatalos csapat
  • Kávé
  • véletlenszerűen felbukkanó édességek

A MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Pécs, belváros
  • teljes munkaidő
  • bejelentett alkalmazotti munkaviszony

Fényképes önéletrajzodat és referencia munkáidat a bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk 2023. november 13-ig.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott