Kereskedelem, értékesítés

Ingatlan értékesítő ügyintéző pozícióban munkalehetőség Pécsett

Munkavégzés helye: Pécs*
2018. 11. 29. 08:59

Ingatlan értékesítő munkatársakat keresek pécsi több mint 10 éves múlttal rendelkező irodába!

Amennyiben jól kommunikálsz az emberekkel, itartó vagy és céltudatos, tudsz csapatban és önállóan is dolgozni, akkor várom a jelentkezésedet!

Feladatok:

  • Új ügyfelek felkutatása
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Ingatlanok felvétele, és bemutatása
  • Adminisztráció

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség
  • Mobilitás
  • Határozottság, ügyfélközpontúság
  • Önálló precíz munkavégzés

Előnyök:/ de nem feltétel/

  • Angol, nyelvtudás
  • Ingatlanközvetítői végzettség

Amennyiben felkeltettem érdeklődésedet, jelentkezz fényképes önéletrajzoddal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Azonnali kezdési lehetőség.

Dolgozz velünk egy fellendülőben lévő ingatlanpiacon. A folyamatosan növekedő eladási volumen most mindenki számára kedvező lehetőséget biztosít.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése
Anti-Spam:
Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.