Ingatlan értékesítő ügyintéző pozícióban munkalehetőség Pécsett

Star-Sprint Bt.
Pécs
2018. 11. 29.

Ingatlan értékesítő munkatársakat keresek pécsi több mint 10 éves múlttal rendelkező irodába!

Amennyiben jól kommunikálsz az emberekkel, kitartó vagy és céltudatos, tudsz csapatban és önállóan is dolgozni, akkor várom a jelentkezésedet!

Feladatok:

  • Új ügyfelek felkutatása
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Ingatlanok felvétele, és bemutatása
  • Adminisztráció

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség
  • Mobilitás
  • Határozottság, ügyfélközpontúság
  • Önálló precíz munkavégzés

Előnyök:/ de nem feltétel/

  • Angol, nyelvtudás
  • Ingatlanközvetítői végzettség

Amennyiben felkeltettem érdeklődésedet, jelentkezz fényképes önéletrajzoddal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Azonnali kezdési lehetőség.

Dolgozz velünk egy fellendülőben lévő ingatlanpiacon. A folyamatosan növekedő eladási volumen most mindenki számára kedvező lehetőséget biztosít.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Munkarend

  • Általános