Érdeklődő ügyfelek visszahívására, kezelésére munkatársat keresünk

Komlói irodánkba munkatársat keresünk, aki a naponta befutó érdeklődőket telefonon visszahívja, tájékoztatja, feléjük napelemmel kapcsolatos értékesítést végez! Nem hideghívás!

Ha szeretnél egy fiatalos csapat hosszútávú tagja lenni, és szeretnél olyan helyen dolgozni, ahol tényleg megbecsülik és honorálják a munkádat, akkor jelentkezz hozzánk!

Nézz körbe honlapunkon (andersongh.eu), és jelentkezz hozzánk mihamarabb, hogy nehogy lemaradj!

Önéletrajzodat, a legkorábbi munkába állási időpont megjelölésével várjuk!

Feladatok

  • Érdeklődőkkel kapcsolatfelvétel telefonon
  • Adminisztráció

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs képességek, amellyel kreatívan tudsz problémákat megoldani!
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Pozitív beállítottság! – Mi segítünk, hogy mindig jó kedved legyen!

Előnyök

  • Felsőfokú végzettséggel,
  • és több éves ügyfélkezelésben szerezett tapasztalattal rendelkezel!

Amit kínálunk

  • versenyképes, bejelentett jövedelmet,
  • prémiumot, és extra juttatásokat kínálunk, mert értékeljük, és a honoráljuk a jó és eredményes munkádat!
  • Hosszú távú munkalehetőséget
  • Szép, igényes munkakörnyezetet, modern eszközökkel, mert tudjuk, hogy így lehet hatékonyan dolgozni!
  • Folyamatos képzéseket, hogy fejlődhess!