Ingatlanüzemeltető cég keres Pénzügyi asszisztens munkakörbe home office-ból dolgozó munkatársat

Primocapfund Kft.
Pécs
2018. 09. 19.

Ingatlanüzemeltető cég keres Pénzügyi asszisztens munkakörbe home office-ból dolgozó munkatársat részmunkaidőben

  jelentkezési idő: 2018.10.15.

  fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva

Feladatok

  • számlázási, könyvelési anyagok havi összeállítás, naprakész vezetése
  • saját nyilvántartási és pénzügyi rendszer vezetése, követése
  • folyamatos kapcsolat tartás a könyvelőkkel
  • ingatlanokhoz kapcsolódó elszámolások elkészítése
  • adminisztrációs, asszisztensi feladatok ellátása
  • ügyvezető támogatása, személyi asszisztencia
  • internetes hirdetések kezelése

Elvárások

  • középfokú iskolai végzettség
  • MS Office (word, exel) magas szintű ismerete
  • adminisztráció területén szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • precíz, pontos munkavégzés
  • rugalmasság, mobilitás
  • rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • gyakorlatias szemlélet
  • Beszámol az elvégzett feladatokról
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség szóban és írásban
  • jogosítvány, saját gépkocsi,

Amit kínálunk

  • 4 órás, home office munkavégzés
  • havi fix jövedelem
  • fiatal, dinamikus csapat
  • hosszú távú munkalehetőség
  • változatos munka